• Domů
  • Tiskové centrum
  • O2 TV Sport přichází s novou hokejovou show. Bomby na ledu nabídnou atraktivní hosty, zábavu a to nejlepší ze světa hokeje

O2 TV Sport přichází s novou hokejovou show. Bomby na ledu nabídnou atraktivní hosty, zábavu a to nejlepší ze světa hokeje

6. 9. 2023
Ještě před startem nového ročníku hokejové Tipsport extraligy představila stanice O2 TV Sport novou hokejovou show s názvem Bomby na ledu. Moderátorské duo Richard Tesař a Jakub Koreis bude každou středu společně se svými hosty glosovat dění na ledových kluzištích. Diváci se mohou těšit na atraktivní osobnosti z hokejového prostředí, prostor dostanou také známé tváře z kulturního a společenského života. První díl má premiéru ve středu 13. září od 20.00 hodin na O2 TV Sport.
 

Bomby na ledu

Nový ročník hokejové Tipsport extraligy bude ve znamení revolučního formátu vysílání, kdy se hlavním televizním vysílatelem stává stanice O2 TV Sport. Ze základní části odvysílá až 341 zápasů, chybět nebude ani play off včetně finále. Vedle toho se fanoušci dočkají nové televizní hokejové show, která ponese název Bomby na ledu. Ta navazuje na nejposlouchanější český hokejový podcast Bomby k tyči moderátorů Richarda Tesaře a Jakuba Koreise.

„Od nové sezony odvysíláme z hokejové Tipsport extraligy stovky přenosů, poprvé v historii uvidí divák všechny zápasy. Kromě přímých přenosů a studií nabídneme fanouškům nový pořad, který tady dosud nebyl. Show Bomby na ledu bude zcela unikátní, přinese nejen zábavu, ale také odborné pohledy a názory z hokejového světa. Jsem přesvědčený o tom, že Bomby na ledu se stanou první volbou pro všechny hokejové fanoušky,“ uvedl Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport.

Jedním z moderátorů nového pořadu bude Jakub Koreis, bývalý extraligový útočník a také expert stanice O2 TV Sport. „Navazujeme na úspěšný projekt Bomby k tyči, který jsme společně s Richardem rozjeli před třemi lety. Bomby dnes patří k nejposlouchanějším podcastům v Česku. Přechod do televizní podoby je pro nás výzvou, ale jdeme do toho s velkou chutí. Každou středu od startu nové extraligové sezony až po mistrovství světa v Praze budou Bomby na ledu mapovat aktuální témata, někdy vtipně, jindy zase hezky od podlahy,“ sdělil Jakub Koreis, jenž ve své kariéře odehrál přes 800 utkání v profesionálních soutěžích. Oblékal dres Sparty, Plzně či Komety Brno. Působil rovněž v USA, Kanadě, Finsku nebo Rakousku.

Moderátor Richard Tesař nasbíral bohaté zkušenosti v hokejovém a televizním světě jako reportér, moderátor a komentátor. „S Jakubem jsme sehraná dvojka a společně nám to funguje. Snažíme se, aby se u nás hosti cítili dobře, uvolněně a řekli i věci, které by nikdo nečekal. V každém díle přivítáme tři hosty. Chceme, aby každý přinesl něco jiného a originálního. V premiérovém díle se můžete těšit třeba na trenéra české hokejové reprezentace Radima Rulíka,“ prozradil Richard Tesař, jenž má za sebou angažmá v televizích O2 TV Sport a Sport 5, nyní pracuje pro TV Nova.

Bomby na ledu bude režírovat Vojtěch Nouzák, který se podílel na řadě televizních pořadů, dokumentů a zábavných talk show. Již šest let je také režisérem populární show TIKI-TAKA. Nový hokejový pořad se natáčí v unikátních prostorech moderního lifestylového STAGES HOTEL Prague, který v minulém roce získal ocenění Stavba roku. Natáčení probíhá za účasti diváků, zájemci o vstupenky se mohou hlásit na emailu: bombynaledu@o2sport.cz.

Bomby na ledu (2023)

Premiéra: Ve středu 13. září od 20:00 na O2 TV Sport
Moderátoři: Richard Tesař, Jakub Koreis
Hudebník: Jan Táborský „Vegy“
Režie: Vojtěch Nouzák
Dramaturgie: Dominik Hejbal

Produkce: Ivana Dymešová

Logo - Bomby

Kontakty
David Solnař
Tiskový mluvčí, O2 TV Sport
david.solnar@o2.cz
tel: 800 163 342 (800 1 media)
 
O společnosti O2 Czech Republic
O2 je největším poskytovatelem telekomunikačních služeb na českém trhu. V současnosti poskytuje služby prostřednictvím téměř osmi milionů mobilních a pevných linek, což z něj činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb v Evropě. Zákazníkům mobilních služeb nabízí O2 nejmodernější technologii LTE, jako první v Česku společnost spustila také plnohodnotné 5G. Značka O2 pro zákazníky neznamená jen telekomunikace. O2 je schopna vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům zákazníků též v oblasti ICT a nabídnout jim služby housingu, hostingu i cloudových služeb v datových centrech o celkové rozloze 7 300 metrů čtverečních. Tato datová centra jako první v ČR a střední Evropě získala certifikaci úrovně TIER III. Se svou službou O2 TV je O2 zároveň největším provozovatelem digitálního televizního vysílání v Česku.